youtube

Wykaz cmentarzy

Wykaz wszystkich cmentarzy w Galicji Zachodniej

Obecnie na stronie znajduje się informacja o 121 Zachodniogalicyjskich cmentarzach wojennych oraz 9 innych obiektach .

Nr - lokalizacjaGPS

Okręg cmentarny nr I - Żmigród (31)

 
1 - Ożenna
2 - Ożenna
3 - Ożenna
4 - Grab
5 - Grab
6 - Krempna
7 - Desznica 49.55391, 21.48727
8 - Nowy Żmigród
9 - Łysa Góra
10 - Wola Cieklińska
11 - Wola Cieklińska
43 - Radocyna
44 - Długie
45 - Lipna
46 - Konieczna-Beskidek
47 - Konieczna
48 - Regetów Wyżny
49 - Blechnarka
50 - Wysowa
51 - Regetów Niżny - Rotunda 49.4748, 21.2355
52 - Zdynia 49.4815, 21.2799
53 - Czarne
54 - Krzywa 49.5149, 21.3131
55 - Gładyszów
56 - Smerekowiec
57 - Uście Ruskie 49.5248, 21.1356
58 - Przysłup
59 - Przysłup
60 - Magura 49.544, 21.2427
61 - Gładyszów-Wirchne
62 - Banica

Okręg cmentarny nr II - Jasło (31)

 
12 - Cieklin
13 - Cieklin
14 - Cieklin
15 - Harklowa
16 - Osobnica
17 - Osobnica
18 - Dębowiec
19 - Tarnowiec
20 - Bierówka
21 - Warzyce
22 - Jasło-Ulaszowice
23 - Jasło
24 - Jasło
25 - Trzcinica
26 - Sławęcin
27 - Bączal Górny
28 - Jabłonica-Wałówka
29 - Siepietnica
30 - Święcany
31 - Szerzyny
32 - Szerzyny
33 - Swoszowa
34 - Ołpiny
35 - Ołpiny
36 - Podzamcze
37 - Krajowice
38 - Nawsie Kołaczyckie
39 - Kołaczyce
40 - Bieździedza
41 - Bieździadka
42 - Sieklówka

Okręg cmentarny nr III - Gorlice (54)

 
63 - Pętna
64 - Bartne 49.56564, 21.33556
65 - Małastów Kornuty
66 - Małastów
67 - Ropica Ruska
68 - Ropica Ruska
69 - Przegonina
70 - Rychwałd
71 - Łosie 49.5717, 21.0911
72 - Ropa
73 - Szymbark-Łęgi
74 - Szymbark
75 - Szymbark-Dół
76 - Siary
77 - Ropica Ruska
78 - Ropica Ruska
79 - Sękowa
80 - Sękowa
81 - Męcina Wielka
82 - Męcina Wielka
83 - Wapienne
84 - Bednarka
85 - Rozdziele
86 - Ropica Polska
87 - Gorlice-Nowodwór
88 - Gorlice-Sokół
89 - Gorlice
90 - Gorlice
91 - Gorlice
92 - Stróżówka
93 - Stróżówka
94 - Stróżówka
95 - Stróżówka
96 - Stróżówka
97 - Stróżówka
98 - Glinik Mariampolski
99 - Kobylanka
100 - Kobylanka
101 - Libusza
102 - Wójtowa
103 - Pagorzyna
104 - Strzeszyn-Wilczak
105 - Biecz
106 - Biecz
107 - Biecz
108 - Biecz
109 - Biecz
110 - Binarowa
111 - Racławice
126 - Florynka
127 - Binczarowa
128 - Wawrzka
129 - Grybów
130 - Grybów

Okręg cmentarny nr IV - Łużna (26)

 
112 - Rożnowice
113 - Olszyny
115 - Rzepiennik Marciszewski
116 - Staszkówka-Dawidówka
117 - Staszkówka
118 - Staszkówka
119 - Staszkówka
120 - Łużna-Podbrzezie
121 - Biesna
122 - Łużna
123 - Łużna-Pustki
124 - Mszanka
125 - Zagórzany
131 - Stróże Wyżne
132 - Bobowa
133 - Bobowa 49.7052, 20.938
134 - Siedliska
135 - Zborowice
136 - Zborowice
137 - Ciężkowice 49.78656, 20.96885
138 - Bogoniowice bd, bd
139 - Tursko-Łosie bd., bd.
140 - Tursko-Zapotocze
141 - Ciężkowice bd, bd
142 - Ostrusza
143 - Ostrusza

Okręg cmentarny nr V - Pilzno (26)

 
217 - Januszkowice
218 - Bukowa
219 - Błażkowa
220 - Klecie
221 - Klecie
222 - Brzostek
223 - Brzostek bd., bd.
224 - Brzostek bd.
225 - Brzostek bd., bd.
226 - Zawadka Brzostecka
227 - Gorzejowa
228 - Przeczyca
229 - Błażkowa
230 - Dęborzyn
231 - Jodłowa
232 - Jodłowa
234 - Lubcza
235 - Słotowa
236 - Pilzno bd.
237 - Pilzno bd., bd.
238 - Parkosz
239 - Łęki Dolne
240 - Czarna
241 - Róża
242 - Zasów
243 - Jastrząbka Stara

Okręg cmentarny nr VI - Tarnów (63)

 
114 - Rzepiennik Strzyżewski
145 - Gromnik
146 - Gromnik
147 - Golanka
148 - Chojnik
149 - Chojnik-Zadziele
150 - Chojnik
151 - Lubaszowa
152 - Siedliska
153 - Siedliska
154 - Chojnik-Zadziele
155 - Lichwin-Stadniczówka
156 - Siedliska
157 - Dąbrówka Tuchowska
158 - Tuchów-Garbek
159 - Lichwin-Łazy
160 - Tuchów
161 - Tuchów
162 - Tuchów
163 - Tuchów-Przedmieście Górne
164 - Tuchów-Wołowa
165 - Bistuszowa
166 - Zalasowa
167 - Ryglice bd.
168 - Kowalowa
169 - Łowczów
170 - Łowczów
171 - Łowczówek
172 - Łowczówek
173 - Pleśna
174 - Piotrkowice
175 - Poręba Radlna
176 - Piotrkowice
177 - Woźniczna
178 - Woźniczna
179 - Woźniczna-Kłokowa
180 - Tarnowiec
181 - Siemiechów
182 - Siemiechów
183 - Siemiechów
184 - Brzozowa
185 - Lichwin-Gródek
186 - Lichwin-Zagórze
187 - Lichwin-Zagórze
188 - Rychwałd
189 - Lubinka-Korzenna
190 - Janowice
191 - Lubcza
192 - Lubcza
193 - Dąbrówka Szczepanowska
194 - Szczepanowice-Żabno
195 - Szczepanowice-Granice
196 - Rzuchowa
197 - Szczepanowice-Racek
198 - Błonie
199 - Zbylitowska Góra
200 - Tarnów-Chyszów 50.01667, 20.96058
201 - Tarnów 50.01847, 20.996
202 - Tarnów 50.02558, 20.99689
203 - Tarnów-Krzyż 50.03522, 20.99333
204 - Wola Rzędzińska
205 - Wałki
206 - Podgórska Wola

Okręg cmentarny nr VII - Dąbrowa (14)

 
207 - Lisia Góra
208 - Niedomice
211 - Siedlec
244 - Radgoszcz-Narożniki
245 - Radgoszcz-Zadębie
246 - Radgoszcz
247 - Szczucin
248 - Dąbrowa Tarnowska
249 - Bolesław
250 - Gręboszów 50.24669, 20.77578
251 - Ujście Jezuickie
252 - Otfinów 50.19942, 20.81131
253 - Żabno
257 - Biskupice Radłowskie Zawodzie

Okręg cmentarny nr VIII - Brzesko (51)

 
209 - Glów
210 - Łęka Siedlecka
212 - Bobrowniki Małe
213 - Rudka
214 - Gosławice
215 - Wierzchosławice 50.01678, 20.85967
216 - Mikołajowice
254 - Miechowice Małe 50.17081, 20.76528
255 - Wietrzychowice 50.19417, 20.75631
256 - Pasieka Otfinowska 50.17378, 20.814
258 - Biskupice Radłowskie Zawodzie
259 - Biskupice Radłowskie
260 - Zabawa 50.11875, 20.82586
261 - Wał-Ruda 50.11428, 20.79514
262 - Przybysławice 50.16272, 20.79847
263 - Zaborów 50.14958, 20.69483
264 - Szczurowa 50.11644, 20.63672
265 - Rudy-Rysie 50.06519, 20.63683
266 - Borzęcin 50.0645, 20.71125
267 - Waryś
268 - Radłów
269 - Niwka
270 - Bielcza
271 - Biadoliny 50.00333, 20.73039
272 - Przyborów
273 - Szczepanów
274 - Przyborów
275 - Brzesko 49.97519, 20.60675
276 - Brzesko 49.97353, 20.60733
277 - Okocim 49.95756, 20.59469
278 - Jadowniki Podgórne 49.96303, 20.64867
279 - Sterkowiec 49.99531, 20.66172
280 - Porąbka Uszewska 49.93125, 20.68164
281 - Dębno 49.96394, 20.71897
282 - Wojnicz-Zamoście
283 - Łętowice-Zawrocie 49.99803, 20.85378
284 - Zakrzów
285 - Wojnicz bd.
286 - Olszyny
287 - Roztoka
288 - Charzewice
289 - Charzewice
290 - Charzewice
291 - Domosławice
292 - Faściszowa
293 - Zakliczyn
294 - Zakliczyn
295 - Paleśnica
296 - Paleśnica
297 - Czchów
298 - Tymowa

Okręg cmentarny nr IX - Bochnia (46)

 
299 - Lipnica Murowana bd., bd.
300 - Rajbrot-Kobyła bd.
301 - Żegocina
302 - Żegocina
303 - Rajbrot
304 - Łąkta Górna
305 - Łąkta Dolna
306 - Łąkta Dolna
307 - Łąkta Dolna
308 - Królówka
309 - Trzciana
310 - Leszczyna
311 - Nowy Wiśnicz
312 - Stary Wiśnicz
313 - Bochnia bd.
314 - Bochnia 49.97397, 20.42342
315 - Krzeczów
316 - Gawłów
317 - Bogucice 50.06139, 20.48647
318 - Wrzępia 50.07762, 20.56271
319 - Uście Solne
320 - Niedary
321 - Świniary
322 - Grobla
323 - Mikluszowice 50.06262, 20.4552
324 - Wola Batorska 50.0895, 20.45683
325 - Wola Batorska-Sitowiec 50.03531, 20.27364
326 - Niepołomice 50.04533, 20.21244
327 - Niepołomice 50.02864, 20.21108
328 - Niepołomice 50.02708, 20.22506
329 - Podborze 50.01425, 20.21372
330 - Podłęże 50.01903, 20.16431
331 - Podłęże 50.01264, 20.16953
332 - Brzezie 49.98464, 20.22678
333 - Cichawa 49.96614, 20.25231
334 - Chełm 49.97045, 20.3246
335 - Niegowić 49.94058, 20.23961
336 - Gierczyce-Czyżyczka 49.93539, 20.34888
337 - Grabina 49.92657, 20.35102
338 - Nieprześnia 49.90997, 20.37207
339 - Sobolów 49.90919, 20.33617
340 - Wola Nieszkowska-Wichras
341 - Zonia
342 - Łapanów
343 - Kępanów 49.84144, 20.26039
344 - Tarnawa

Okręg cmentarny nr X - Limanowa (36)

 
144 - Królowa Polska
233 - Rabka 49.60753, 19.95572
345 - Muszyna bd, bd
346 - Krynica 49.4076, 20.95225
347 - Barcice bd., bd.
348 - Stary Sącz bd., bd.
349 - Nowy Sącz-Dąbrówka bd., bd.
350 - Nowy Sącz bd., bd.
351 - Nowy Sącz-Zabełcze bd, bd
352 - Marcinkowice bd, bd
353 - Tęgoborze
354 - Sienna
355 - Żbikowice
356 - Podole
357 - Kamionka Mała 49.78656, 20.48483
358 - Laskowa 49.76431, 20.45017
359 - Jaworzna 49.74, 20.47661
360 - Słupia 49.81057, 20.26446
361 - Krasne-Lasocice 49.81187, 20.2331
362 - Szczyrzyc 49.78102, 20.19107
363 - Mszana Dolna 49.67933, 20.08539
364 - Kasina Wielka 49.71936, 20.23269
365 - Tymbark
366 - Limanowa bd., bd.
367 - Mordarka
368 - Limanowa-Jabłoniec bd., bd.
369 - Stara Wieś-Golców bd, bd
370 - Jordanów
371 - Droginia 49.84609, 20.0087
372 - Myślenice 49.84525, 19.92692
373 - Wiśniowa 49.77968, 20.10864
374 - Wiśniowa 49.7785, 20.1156
375 - Gdów 49.91769, 20.19833
376 - Suchoraba
377 - Krościenko bd., bd.
378 - Zakopane 49.84133, 20.26047

Okręg cmentarny Zachodni (FK) (22)

 
379 - Mała Wieś 50.00289, 20.12572
380 - Kokotów
381 - Wieliczka 49.9879, 20.065
382 - Świątniki Górne
383 - Wróblowice
384 - Kraków-Łagiewniki
385 - Kraków-Podgórze
386 - Kraków-Podgórze 50.0363, 19.96063
387 - Kraków 50.05254, 19.95265
388 - Kraków-Rakowice
389 - Kraków-Bronowice 50.01667, 20.96058
390 - Mogiła 50.06998, 20.05126
391 - Kocmyrzów 50.13217, 20.11575
392 - Kocmyrzów
393 - Górka Kościelnicka 50.10806, 20.16803
394 - Czulice 50.12742, 20.18467
395 - Karniów 50.13083, 20.17219
396 - Czulice 50.12464, 20.1875
397 - Podstolice
398 - Bieńczyce
399 - Prusy 50.10925, 20.08081
400 - Prusy 50.11758, 20.09081